تبلیغات
« ستاد سراوان » - مطالب اسفند 1393

با سلام و صلوات بر محمد وآل محمد (ص)، نمازعبادی سیاسی جمعه شهرستان سراوان به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای دهقان امام جمعه شهرستان سراوان در مورخه 1393/12/15 برگزار گردید.
ادامه مطلب

 

مراسم سالگرد شهادت حضرت فاطمه (س) به مدت 5 شب در مسجد امام علی بن ابیطالب (ع)  شهرستان سراوان برگزار می شود.

این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام دهقان امام جمعه سراوان و مرثیه سرای مداحان اهل بیت (ع) در مسجد امام علی بن ابیطالب (ع )  برگزار می شود.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین دهقان در رابطه با  مقام دختر پیامبر گرامی اسلام و همچنین در باره اثار شگفت انگیز «لا إله إلّا اللّه» سخنرانی کردادامه مطلب


امام جمعه شهرستان مرزی سراوان :
خطبه اول:
حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا دهقان در خطبه های نماز در ابتدا همگان را به رعا یت تقوای الهی و پر هیز و دوری جستن از گناه توصیه نمودند و در ادامه

تفسیر آیات 22 تا آخر سوره حشر،در آیات به ذکر قسمت مهمی از اوصاف جمال و جلال خدا که توجه به هر یک در تربیت نفوس و تهذیب قلوب تاثیر عمیق دارد می پردازد ،درضمن 3 آیه پانزده صفت و به تعبیری دیگر هجده صفت از اوصاف عظیم او را ضمن سه ایه بر می شمارد،هر ایه با بیان توحید الاهی و نام مقدس الله شروع می شود و انسان را به عالم نورانی اسما و صفات حق رهنمون می گردد .

در آیه ی 23 علاوه بر تاکید روی مساله توحید هشت وصف دیگر ذکر نموده و می فرماید هوالله الذی لا اله الا هو الملک القدوس السلام (او خدایی است که معبودی جز او نیست حاکم و مالک اصلی اوست)
ادامه مطلب
برچسب ها: خطبه های مورخه93/12/8 شهرستان سراوان،
تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1393

حضرت زینب(علیها السلام)، نخستین دختر علی و زهرا علیهماالسلام است. معروف ترین نام این بانوی بزرگ، «زینب» است که در لغت، به معنای «درخت نیکو منظر» آمده و معنای دیگر آن «زین اب» یعنی «زینت پدر» است. و به راستی زینب برای مکتب اسلام و مرام پدر، مایه زینت و آبرومندی بی نظیر بوده است.


ادامه مطلب

با صلوات بر محمد وآل محمد (ص)، نمازعبادی سیاسی جمعه شهرستان سراوان به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا دهقان امام شهرستان سراوان در مورخه1/12/93 جمعه برگزار گردیدادامه مطلب


لطفا جهت مشاهده سایر تصاویر بر روی عبارت ادامه مطلب کلیک نمایید
ادامه مطلب


روز گذشته در سراوان سومین طرح شهید شوشتری با اعزام 700 بسیجی جهت فراگیری آموزش نظامی تکیملی اجرا شد.


ادامه مطلب
آخرین مطالب
آرشیو مطالب