تبلیغات
« ستاد سراوان » - مطالب دی 1393
تاریخ : سه شنبه 30 دی 1393
ژنرال ( جان کمپبل )فرمانده نیروهای نا تو در افغا نستان اعلام کرد  :          بر اساس اسناد موجود ، گروه تروریستی داعش برای گسترش فعا لیت ها و افزا یش توان خود در حال عضو گیری و جذب نیرو از افغا نستان و      پا کستان است .

منبع 20973


تاریخ : دوشنبه 29 دی 1393

 ما مِن أَحَدٍ یَتیهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ یَجِدُها فى نَفسِهِ؛


هیچ كس نیست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بیند  

                                                                               الكافى(ط-الاسلامیه)، ج2، ص312

خون های پاکی که یکشنبه در قنیطره بر زمین ریخت نشان داد که محور مقاومت متحد و یکپارچه است و پیروزی ما نزدیک خواهد بود. دشمن می خواهد با این جنایت نیروی محور مقاومت و نتایج سخنان اخیر سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان را در مورد ارتباط تنگاتنگ مقاومت در فلسطین، لبنان و جمهوری اسلامی ایران و سوریه امتحان کند. اکنون دشمن در ترس به سر می برد زیرا در ضعیف ترین حالات نظامی و اطلاعاتی قرار دارد. ما در نوار غزه مشاهده کردیم که صهیونیست ها تا چه حد ترسو هستند. دشمن صهیونیست چیزی جز زور سلاح نمی فهمد و به همین علت از مقاومت لبنان می خواهیم که پاسخ محکمی به این رژیم بدهد و ما می دانیم که حزب الله سنجیده عمل خواهد کرد و پاسخ مناسبی در نظر خواهد گرفت.
 
فرح دیبا همسر محمدرضا شاه معدوم یکی از افرادی بود که با آنکه خبرهای بسیاری درباره فساد اخلاقی او منتشر می‌شد، اما کسی از اصل ماجرا مطلع نبود. 


معروف‌ترین رابطه و فساد جنسی فرح دیبا در زمان حیات محمدرضا شاه، رابطه او با فریدون جوادی بود. فرح از افشای این ماجرا واهمه‌ای نداشت، زیرا می‌گفت: ...خود محمدرضا مرا آزاد گذاشته، من آزاد هستم و اختیار پایین‌تنه‌ام را دارم!

"اختیار پایین‌تنه" گویا از اعتقادات راسخ فرح دیبا بوده است. یک بار دیگر که فرح به خاطر ارتباط با فریدون جوادی در یکی از اتاق‌های بیمارستان قاهره مورد اعتراض "احمدعلی انصاری” از نزدیکان خود قرار گرفت، همین پاسخ را داد که «همه اختیار پایین‌تنه خودشان را دارند.»

بعد از مرگ محمدرضا شاه معدوم نیز این ملکه فاسد، بیکار ننشست و در مهمانی‌های خاص خود دست به انتخاب مرد دلخواه می‌زد، تا جایی که چند سال پیش پسرش به طور مشکوکی خودکشی کرد. برخی گفتند علیرضا پهلوی در پی اعتراض به اینگونه روابط مادرش خودکشی کرده بود.

البته فسادهای اخلاقی فرح دیبا به همین جا ختم نمی شود و تاریخ خاطرات زیادی از فسادهای او در فرانسه و ایران روایت و نقل می کند.


شاه تا آخرین لحظات عمرش دست از هوسرانی برنداشت

شاه در این اواخر چنان در هرزگی فرو رفته بود كه حتی اگر چشمش به عكس زیبارویی می‌افتاد، عنان از دست می‌داد. كارت تبریكی را شاهزاده موناكو همراه با عكس دخترش برای شاه فرستاد، شاه تا چشمش به عكس افتاد گفت: «عجب دختر خوشگلی دارند، ای كاش می‌توانستیم دعوتش كنیم بیاید تهران.»

شاه حتی تا آخرین لحظات عمرش دست از هرزگی برنداشت. به گزارش احمدعلی انصاری دوست وفادار و همراه شاه «تا زمانی كه حالش به وخامت گرایید هنوز همان روحیه زن‌بازی را حفظ كرده بود.»

مفاسد اخلاقی و خانواده محمدرضا

مسئله مهمی كه بر فساد جنسی شاه دامن می‌زد، فساد اخلاقی خواهرانش اشرف و شمس بود. اشرف و شمس كه از نقطه ضعف شاه آگاه بودند، «دختران زیبا را به او معرفی می‌كردند.» و «دختران جوان را به دام» می‌انداختند و برای محمدرضا به كاخ می‌آوردند.

محمدرضا در هنگام زندگی با فوزیه، با یکی از خواهران خود به نام اشرف هم رابطه غیراخلاقی داشت و به همین دلیل امتیازات مختلفی در زمینه تجارت به خواهر هوس بازش می داد. (۷)

 
اشرف در سفر به مصر در میان اعضای خانواده سلطنتی
اشرف، ملك فاروق (پادشاه مصر)، فائزه (خواهر فوزیه)، فوزیه (همسر اول محمدرضا)

از دیگر اعضای «خاندان هرزه پهلوی» که سوابقی در مفاسد اخلاقی دارد، مادر شاه مخلوع ایران بود که به عنوان کسی که با نگهبانان کاخ سر و سری داشت، شناخته شده بود. (۸)


لا یَدخُلُ الجَنَّهَ مَن فِی قَلبهِ مِثقالَ ذَرَّهٍ مِن کِبر؛


کسی که در قلبش به اندازه ذره ای کبر و خود بزرگ بینی باشد به بهشت وارد نمی شود.                  الکافی(ط-اسلامی) ج2 ص310

سرکرده گروه تروریستی "لشکر جنگوی" و عامل ترور "صادق گنجی"، مشاور فرهنگی ایران در پاکستان، صبح امروز در زندان شهر لاهور، اعدام شد

وی بامداد شنبه در شهر لاهور پاکستان به دار آویخته شد. 

با اعدام این فرد شمار کسانی که از زمان لغو مهلت پایان دادن به مجازات اعدام که از سال 2008 به مرحله اجرا گذاشته شده بود، به نوزده نفر افزایش یافت. پاکستان در واکنش به حمله به مدرسه پیشاور ، مهلت پایان دادن به مجازات اعدام را لغو کرد. 


 


 سید باقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره انهدام گروهک تروریستی در شرق کشور گفت: دستگیرشدگان همان کسانی بودند که در ایجاد نامنی در استان سیستان و بلوچستان نقش داشتند و شهادت تعدادی از معلمان نیز برعهده آنان بود؛ چندی پیش 12 نفر و اخیرا تعدادی دیگر از این گروهک ترروریستی دستگیر شدند که در مجموع به 18 نفر میرسد.

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر سازماندهی شده بودن ترورهای اخیر توضیح داد: ترورهای شرق کشور براساس برنامه ریزی انجام گرفته بود و دستگیرشدگان نیز از عوامل موثر و اصلی آن گروهک محسوب میشوند؛ آنها مزدوران و منحرفانی هستند که مورد سوء استفاده قرار گرفتند و با پشتیبانی کشورهای عرب منطقه و حمایت مالی آنها، به دنبال ایجاد تنش های مذهبی و قومی بودند.

حسینی خواستار تداوم تلاشها به منظور ریشه کردن عوامل ترور در شرق کشور شد و افزود: دستگیری ها باید ادامه داشته باشد زیرا هنوز افرادی که با دیدگاه و تفکر آن گروهک باشند، وجود دارند؛ ضمن آنکه در برخی افراد نیز این زمینه وجود دارد که در صورت حمایت های خارجی، دست به چنین اقداماتی بزنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: مسئولیت ایجاد امنیت در جنوب شرق با سپاه است و نیروی انتظامی نیز تحت نظر سپاه عمل می کند؛ امیدواریم همکاری و تعامل به وجود آمده در عملیات اخیر منشأ خیر باشد و همانگونه که در هماهنگی با یکدیگر توانستند اعضای این گروهک را دستگیر کنند، این روند ادامه داشته باشد زیرا احتمالا باندها و گروهکهای دیگری نیز در منطقه وجود دارند که باید ریشه کن شوند.

به گزارش خانه ملت، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری ۱۸ نفر از اعضای گروهک تروریستی شرق کشور که عملیات‌های متعدد خرابکارانه انجام داده بودند و موجب شهادت تعدادی از هموطنان، معلمان و پرسنل ناجا شده بودند، خبر داد./

پایان پیام
تاریخ : شنبه 27 دی 1393
 


در روز 26 دی 1357، شاه پس از سالها ظلم و  جنایت در حق مردم مسلمان ایران، به همراه همسرش، ایران را به سمت مصر ترك كرد، در حالیكه حتی نزدیك ترین حامیان و اربابانش هم از پذیرفتن او امتناع كردند. پس از فرار شاه، ملت با آمدن به خیابان ها و اظهار شادمانی و پخش گل و شیرینی، این پیروزی بزرگ را جشن گرفتند و این زمانی بود كه رژیم پهلوی پس از 50 سال حكومت استبدادی، روزهای پایانی عمر خود را سپری می كرد؛ چنانكه در كمتر از یك ماه پس از فرار شاه، طومار عمر 2500 ساله شاهنشاهی ایران در هم پیچیده شد.


فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: 781 کیلو و 500 گرم انواع مواد مخدر در مرزهای سراوان کشف و ضبط شد.

به گزارش روز جمعه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان، سرتیپ دوم پاسدار 'رهام بخش حبیبی' افزود: مرزداران استان مستقر در هنگ مرزی سراوان از قصد قاچاقچیان مواد مخدر برای ورود به داخل کشور مطلع شدند و تمام محورهای احتمالی تردد آنان در پوشش کامل نیروهای عملیاتی مرزبانی قرار گرفت.

وی گفت: در نتیجه این مراقبت ها ماموران موفق شدند در اجرای کمین هدفمند قاچاقچیان که با یک دستگاه خودرو تویوتا قصد ورود به عمق خاک کشور را داشتند، مشاهده کنند. 

سردار حبیبی خاطر نشان کرد: ماموران بلافاصله برای متوقف کردن این خودرو وارد عمل شدند، اما قاچاقچیان که توان رویارویی با مرزداران را نداشتند پس از جاسازی مواد مخدر در شیارهای ارتفاعات منطقه و رها کردن خودرو با استفاده از تاریکی شب به عمق خاک کشور پاکستان فرار کردند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان افزود: منطقه در کنترل کامل مرزداران هنگ مرزی سراوان قرار گرفت و پس از مشاهده خودرو تلاش برای کشف مواد مخدر آغاز شد. 

وی گفت: ماموران در پاکسازی منطقه موفق به کشف 781 کیلو و 500 گرم انواع مواد مخدر شامل حشیش، تریاک، هروئین، مرفین، کراک و سوخته تریاک شدند.   امام جمعه شهرستان مرزی سراوان :

 


حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا دهقان در خطبه های نماز جمعه ابتدانمازگزاران را به رعایت تقوای الهی توصیه و سفارش نمودند و در ادامه با اشاره به آ یات قرآنی سوره 108 انعام افزودند : به مشرکین دشنام ندهید تا سبب شود آنان نیز ندانسته به خدای شما نسبت و دشنام دهند . دین مبین اسلام همواره مردم را از راه استدلال و منطق دعوت به اسلامن می نماید ، نه از راه اکراه و اجبار و به زور و فشار و تهدید نمی توانیم یک تفکر و اندیشه و اعتقاد را به قلب دیگر وارد کرد .و توصیه اسلام به ترک دشنام دادن است و حتی در آیه شریفه 108 سوره انعام آمده است که جمعی از مومنان بر اثر ناراحتی شد ید از مسائل بت پرستی گاهی بت های مشرکان را با ناسزا می گرفتند و دشنام می دادند که در قرآن صریحا" نهی کرده و رعا یت اصول ادب و نزاکت در بیان را متذکر شده است . وی تصریح کرد : حساب لعن و نفرین و برائت از حساب دشنام و ناسزا گفتن جدا ست ، لعن و برائت در واقع بیا نگر اظهار موضوع ما ، در برابر ستمگران و مشرکان است که بیزاری خود را از راه آنان اعلام می کنیم . و قرآن سه عوامل را منع کرده است 1- کاری که سبب کشیده شدن دیگران به گناه و حرام شود ، حرام است 2-  هر کاری که سبب توهین به مقدسات شود ، حرام است و سوم ناسزاگوئی بروز دشمنی و کینه که باید پرهیز نمود .                                                                                                                                 جمعه 26 دی 93 سالروز فرار شاه خائن از میهن اسلامی است وی در ادامه افزود : شاه ملعون به پیروی از دیکتا توری پدرش و در مسیر استعمارگری برای غر بی ها زمینه را فراهم و مخا لفت های مردمی را سر کوب می نمود و انقلاب به بر کت ایستادگی و شهادت طلبی مردم و امام کشور را ترک نمود و عواملی که باعث زمینه فرار شاه شد 1- حادثه خو نین 17 شهر یور 57 بود تظا هرات تاریخ ساز تاسوعا و عاشورا 57 و سوم روحیه دیکتا توری 4- فقدان اعتماد به نفس به بلند پروازی ، بی اعتقادی مذ هبی ،فساد و هوس رانی ، حیف و میل گسترده بیت المال ، وابستگی به بیگانگان فقدان پا یگاه مردمی ، بیگانه پرستی و ... بود                                                                                                                                                                                                                    ادامه مطلب
تاریخ : پنجشنبه 25 دی 1393
مسافری که در روز جمعه قبل از نماز جمعه مسافرت نماید، در امنیت نمی باشد، خداوند او را در سفر محافظت نمی کند، او را در میان خانواده اش جانشین قرار نمی دهد و از فضل خود به او روزی نمی دهد. ( وسایل الشیعه، ج 5 ص 86)/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////     نماز عبادی ، سیاسی جمعه این هفته به اما مت حجت الاسلام و السملمین غلامرضا دهقان امام جمعه شهرستان سرا وان در محل مسجد جامع علی ابن ابیطا لب (ع) شهرستان بر گزار می گردد  .
ضما" ، شروع خطبه نماز و اذان ظهر سا عت  11 و 30 می باشد .
                                               (التماس دعا )


تاریخ : پنجشنبه 25 دی 1393
اها نت نفرت انگیز دشمنان اسلام به سا حت نورانی پیا مبر اعظم صلی الله علیه و آ له و سلم را محکوم می نمائیم .
طراحان و حامیان و سیاستمداران نا آگاه با حما یت وهمفکری صهیونیست ها که متهمان ردیف اول جنا یت هستند به سا حت نورانی رسول اکرم (ص) می باشند .
این حرکت مذ بوحانه را شد یدآ" محکوم می منمائیم .

دفتر امام جمعه شهرستان مرزی سراوان  /  ستاد نماز جمعه 


تاریخ : چهارشنبه 24 دی 1393


سردار دکتر اسماعیل احمدی مقدم در استان بوشهر درجمع خبرنگاران، گفت: پلیس تلاش دارد تا در توسعه استان پیشگام باشد و نقش خود را در مقابل مردمی که مدافعان تاریخی کشور در مقابله با استعمار هستند، ایفا کند.

وی افزود: خوشبختانه در سال های اخیر همکاری مشترک ما با کشورهای حوزه خلیج فارس در وضعیت مطلوبی قرار گرفته است بطوریکه در زمینه های امینتی مشترک با همسایه های جنوبی به تقویت روابط دو جانبه و چند جانبه پرداخته ایم؛ تبادل اطلاعات در این راستا بصورت منظم و آنلاین صورت می گیرد و در حال حاضر نیز هیئت دریابانی پلیس ایران برای افزایش تعاملات به قطر سفر کرده است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه امنیت موضوعی است که برای همگان قابل درک است، گفت: براساس آماری که کشورهای همسایه در دیدارهای حضوری و دوجانبه اعلام کرده اند، شاهد کاهش 10 درصدی جرائم مشترک هستیم و تلاش داریم این ارتباطات را بیش از پیش و در تمام زمینه ها از جمله استرداد مجرمان گسترش دهیم؛ البته این کشورها در برخی از موارد با نیات سیاسی رغبتی به همکاری مشترک در برخورد با جرائم ندارند.ادامه مطلببازمحمد احمدی روز چهارشنبه در کابل به خبرنگاران داخلی و خارجی گفت: 776 عملیات در 3 ماه گذشته در سراسر این کشور انجام گرفته که طی آن ها 187 خودرو، 164 قبضه سلاح و 129 عدد گوشی همراه از قاچاقچیان بدست آمده و 16 کارخانه تولید هرویین نیز جمع آوری شده است.


احمدی گفت: در این عملیات ها از 10 قاچاقچی بزرگ مواد مخدر مورد هدف نیروهای پلیس، شش تن از آنان بازداشت شدند.

به گفته معاون مبارزه با مواد مخدر وزارت کشور افغانستان24 نفر از نیروهای قاچاق بر و توزیع کننده مواد مخدر ( زن) نیز بازداشت و به دادگاه معرفی شده اند. 

احمدی در ادامه گفت: 6 قاچاقچی خارجی نیز بازداشت شدند که یک تن از آنان دارای گذرنامه یکی از کشورهای هم مرز با افغانستان، یک نفر ترکیه ای ، یک ایتالیایی و 3 پاکستانی در میان آنها می باشد.

حسین خیل عضو مرکز قضایی سازمان مبارزه با مواد مخدر نیز گفت: بیش 6 تن مرفین، بیش از 2.5 تن هرویین، بیش از 56 تن تریاک و 34 تن مواد شیمیایی جامد توسط این مرکز کشف و ضبط شده است.

در همین حال معاون مبارزه با مواد مخدر وزارت کشور افغانستان اعتراف کرد که مبارزه با مواد مخدر در 13 سال گذشته ناکام بوده است.

بر اساس آمارهای وزارت مبارزه با مواد مخدر در افغانستان حدود 3 میلیون نفر مشغول کشت، جمع آوری،توزیع و مصرف مواد مخدر می باشند و بیش از 246 هزار هکتار زمین نیز تحت کشت مواد مخدر قرار دارد.

سردار حسین رحیمی طی جلسه نشست خبری در تشریح جزئیات انهدام باند بزرگ تروریستی سیستان و بلوچستان، افزود: دستگاه‌های امنیتی با محوریت نیروی انتظامی، دستگاه قضایی و قرارگاه قدس سپاه عملیات انهدام این باند تروریستی را انجام دادند. طبق اعترافات اعضای باند، این باند تروریستی از سال ۸۶ فعالیت خود را آغاز کرده و اقدامات تروریستی گوناگونی در سطح استان با هدف ایجاد ناامنی و مانور رسانه‌ای روی بحث ناامنی، انجام داده است.


فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در ارتباط با نحوه فعالیت اعضای این باند، اظهار داشت: اعضای این باند نه مسلمان محسوب می‌شوند؛ نه جزو مردم این استان و نه ایرانی؛ بلکه این افراد تنها به نام مردم بلوچ و مردم سنی سال‌های سال ناامنی ایجاد می‌کرده‌اند. طبق اعترافات اعضای باند، این افراد بین یک تا سه ماه در کشورهای افغانستان و پاکستان تحت آموزش‌های عملیات نظامی و ساخت بمب قرار گرفته‌اند. هزینه‌های این باند توسط فردی که در دو کشور عربی فعالیت داشته تأمین می‌شده و از طریق یک واسطه در استان به حساب سردسته گروه ریخته شده و در نهایت براساس نوع عملیات بین اعضای گروه تقسیم می‌شده است. طبق اعترافات، اعضای باند در هر عملیات بسته به نوع آن بین ۴۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان دریافت می‌کرده‌اند.ادامه مطلب
آخرین مطالب
(تعداد کل صفحات:4)      [1]   [2]   [3]   [4]  

آرشیو مطالب