تبلیغات
« ستاد سراوان » - مردم انقلابی ایران در ۲۲ بهمن ۵۷ با چنگ زدن به ریسمان الهی رژیم پهلوی را به زباله دان تاریخ سپردند

 

 
امام جمعه شهرستان سراوان گفت: 22بهمن روز نجات مردم از چنگال طاغوتیان و روز آشکار شدن نعمت الهی یعنی استقلال و آزادی است.

امام جمعه شهرستان سراوان در جمع باشکوه مردم ولایتمدار سراوانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت: ۲۲ بهمن روز نجات مردم از چنگال طاغوتیان و روز آشکار شدن نعمت الهی یعنی استقلال و آزادی است. امروز روزی است که شهادت طلبی و رشادت های ملت منسجم ایران با نثار خون خود ثابت کردند که همیشه و در همه حال خون بر شمشیر و حق علیه باطل پیروز است.
حجت الاسلام غلامرضا دهقان بیان داشت: روز ۲۲ بهمن روزی است که توحید، با وحدت کلمه به دست امده و درنتیجه چنگ زدن به ریسمان الهی رژیم طاغوتیان را به زباله دان تاریخ سپرد و ثابت کردیم که ندای الله اکبر از رگبار مسلسل نیرومندتر است.
وی اظهار داشت: از جمله عوامل پیروزی این انقلاب می توان ایمان به خدا،پیروی از رهبر روحانی متقی و فقیه همچون امام(ره)، اتحاد، همبستگی، استقامت و پایداری در راه خدا و تحمل مشکلات اشاره کرد پس اگر در راه خدا حرکت کنیم پیروز خواهیم بود.
دهقان افزود: تردیدی نیست که اتحاد معجزه می افریند و بزرگترین موانع در راه پیشرفت را از سر راه بر می دارد پس اگر نزاع وجود داشته باشد طبیعی است که استکبار هر لحظه منتظر ان است که این شور را از بین ببرد.
وی با بیان اینکه حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن این پیام را به دشمنان مخابره می کند که اگر ما متحد باشیم آنها راه به جایی نخواهند برد.
شما مردمان سراوان شیعه و سنی، معتمدین، نیروهای نظامی و انتظامی، دانش اموزان، مسئولین، اصناف و …در کنار هم حضور پیدا کرده اید برای اینکه تجدید میثاقی مجدد با شهدا داشته باشید پس باید همواره هوشیاری خود را در برابر بد خواهان و کسانیکه نمی خواهند این برادری را ببینند حفظ کنیم و به دشمنان اجازه ندهیم به این اتحاد لطمه وارد کنند چرا که هستند کسانیکه که قصد اخلال گری در این منظقه را داشته اند بطورئیکه در چند روز گذشته یک خانه تیمی گروهک تروریستی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) کشف وبرای ما به اثبات رسیده که خداوند حافظ این نظام است و سربازان امام زمان(عج) با همکاری سپاه و نیروی انتظامی در مقابل این اشرار ایستادگی کردند و آنها را به خاک مذلت کشیدند و در این باره توانستند کشفیات بزرگی را به دست بیاورند.

 

 

منبع:shastoon.irآخرین مطالب
آرشیو مطالب