تبلیغات
« ستاد سراوان » - 781 کیلو و 500 گرم موادمخدر در مرز سراوان کشف شد

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: 781 کیلو و 500 گرم انواع مواد مخدر در مرزهای سراوان کشف و ضبط شد.

به گزارش روز جمعه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان، سرتیپ دوم پاسدار 'رهام بخش حبیبی' افزود: مرزداران استان مستقر در هنگ مرزی سراوان از قصد قاچاقچیان مواد مخدر برای ورود به داخل کشور مطلع شدند و تمام محورهای احتمالی تردد آنان در پوشش کامل نیروهای عملیاتی مرزبانی قرار گرفت.

وی گفت: در نتیجه این مراقبت ها ماموران موفق شدند در اجرای کمین هدفمند قاچاقچیان که با یک دستگاه خودرو تویوتا قصد ورود به عمق خاک کشور را داشتند، مشاهده کنند. 

سردار حبیبی خاطر نشان کرد: ماموران بلافاصله برای متوقف کردن این خودرو وارد عمل شدند، اما قاچاقچیان که توان رویارویی با مرزداران را نداشتند پس از جاسازی مواد مخدر در شیارهای ارتفاعات منطقه و رها کردن خودرو با استفاده از تاریکی شب به عمق خاک کشور پاکستان فرار کردند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان افزود: منطقه در کنترل کامل مرزداران هنگ مرزی سراوان قرار گرفت و پس از مشاهده خودرو تلاش برای کشف مواد مخدر آغاز شد. 

وی گفت: ماموران در پاکسازی منطقه موفق به کشف 781 کیلو و 500 گرم انواع مواد مخدر شامل حشیش، تریاک، هروئین، مرفین، کراک و سوخته تریاک شدند. آخرین مطالب
آرشیو مطالب