تبلیغات
« ستاد سراوان » - دو پلیس بی دفاع عراقی،طعمه جدید جنایت های داعش
آنچه امروز در عراق اتفاق می‌افتد مصداق واقعی تئوریزه کردن خشونت علیه یک گروه خاص است. تصاویر جنایات، خرابه‌ها و آوارگی‌ها مناظری را در ذهن مخاطب ترسیم می‌کند که استفاده از ابزار زور را تنها راه حل برون رفت از چنین منجلابی نمایش دهد؛ حال آنکه هیچ رسانه‌ای به عمق و ماهیت بوجود آمدن چنین ظرفیتی برای جنایت توجه نمی‌کند.

رسانه‌ها امروز با کادربندی هدفدار صحنه‌های جنگ سوریه مردمانی را به تصویر می‌کشند که خشونت آنها علیه خودشان چاره‌ای جز استفاده از قدرت نظامی را باقی نمی‌گذارد.

جنایت های این چند روزه اخیر نتیجه مقاومت و ضد حمله های بی نظیر مردم و ارتش عراق به مواضع داعش در قسمت های مختلف این کشور بوده است. داعش در جدید ترین تصاویر جنایت های خود، تصاویر تیر خلاص زدن به دو پلیس بی دفاع عراق را به نمایش گذاشته است.
داعش در حالی پلیس های این کشور را به قتل می رساند که نیروهای پلیس عراق تنها در امر امنیت شهر ها به مردم کشور عراق کمک می کنند و نه جنگ با داعش.
حمله های سنگین اترش عراق به استان موصل و همچنین استان صلاح الدین عراق موجی از ترس و فرار اعضای گروهک تروریستی داعش را فراهم کرده است. جنایت های داعش علاوه بر اینکه پلیس های بی دفاع کشور عراق را شامل می شود بلکه طیف گسترده ای از مدرم این کشور را نیز به زیر ظلم تروریست های داعش برده است.

مطلب

مطلب

مطلب


آخرین مطالب
آرشیو مطالب